Aktuality


Článek a rozhovor v Českém rozhlase Pardubice:
1.Český rozhlas Pardubice - radioporadna - orientální tance
2.Český rozhlas Pardubice - radioporadna - břišní tance
3.Český rozhlas Pardubice - radioporadna - orientální tanec a jeho vliv na zdraví


Pravidelná vystoupení v PrazeKrčma U Pavouka - Historical Fantasy Show 

Show s Danem Nekonečným : Nikdo není perfektní - TV Barrandov
                                                       10.narozeniny Palác Pardubice
                                                                                          

Článek v Pardubickém deníku









2020
18.1.  G-Ples Hradec Králové
31.1.  Ples vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu - Dobruška
  1.2.  Orientální show - Hradec Králové
15.2.  Obecní ples Mikulášovice
  7.3.  Balbi Bar Praha
13.3.  Dětská akce - Polička
14.3.  Obecní ples Lodín - Led light show
21.3. Reprezentační florbalový ples - Nové Adalbertinum Hradec Králové
28.3. Karnevalové řáděníčko - Lodín
  5.6. Dětský den Předměřice n/L - Fire show
  8.8. Orientální tančírna - Mladá Boleslav
29.6. Třebechovice - Fire show

2019
  25. 1.  Barvy tance - Třebechovice
    2. 2.  Orientální show s Omaris
    8. 3.  Opening Gala - Kouzlo Orientu 
    7. 4.  Divadlo Drak - Nedělání s vůní orientu
    8. 4.  Hotel Corinthia Praha   
  25. 5.  Extrem Food Festival Brno
  26. 5.  Born to shimmy  
  12. 6.  Zámek Liblice - výročí 200 let ČSAD
  14. 6.  Zrcadlo Umění - Pardubice
  19. 7.  Letní orientální show - hotel Pod Zvičinou
  20. 9.  Erotický ples - Hotel Belveder Praha a Club Valmont Prag
  21. 9.  Zahrádkářská výstava Svinčany
  28. 9.  Buddha-bar Prague - Burlesque Night
  26.10. Pohádková zahrada Pardubice - 19:00 ohňová show
  16.11. Extravaganza dance party - Moonclub Prag
  26.11. Zámek Liblice - taneční vystoupení
    7.12. Orientální show - Jablonec nad Nisou
  12.12. Casino Magic Planet - Praha
  14.12. Relaxační večer - Městské lázně Hradec Králové
  31.12. Silvestr Night Prag - Pivo Karlín a Balbi Bar

2018
   5.1. Hotel Horal, Špindlerův Mlýn - Show s Danem Nekonečným
 19.1. Seč - Společenský ples
 26.1.Aldis HK - ples Iveco
   3.2.Orientální večírek - club Springfield - Hradec Králové 17:30
 23.2.Školní ples - Pardubice
 25.3.Velikonoční jarmark Hoříněves
    7.4.Dvorská jednička - zasedání v porotě
  13.4.Hrad Točník - komerční vystoupení
  21.4.Přelovice - komerční vystoupení
  21.4.Praha Letňany - show s Danem Nekonečným
  11.5.Praha - komerční vystoupení
   2.6.Turnov - Family day
  15.6.Zrcadlo umění - Perštýnské náměstí
  16.6.Hoříněves - Muzejní noc
  19.6.Orientální podvečer Pardubice - 17,30 Skautské centrum Vinice
  13.7.Prima fest - Šiklův Mlýn - show s Danem Nekonečným
  22.9.Zahrádkářská výstava Svinčany
 11.10.Rozhovor v Českém rozhlase Pardubice
 27.10.XII.taneční show - Divadlo Exil
 16.11.Show s Danem Nekonečným - Palác Pardubice
  1.12.Orientální večírek Pardubice - pořádá Kateřina Katyia Borovcová
  7.12.Taneční vystoupení pro organizaci Daneta
31.12.Silvestrovský večer - Hotel Havel - Rychnov nad Kněžnou

2017  
  15.1. Taneční soutěž DDM Slaný - zasedání v porotě
   4.3. Natáčení s Danem Nekonečným pro TV NOVA - Chart Show
   8.4. Dvorská jednička, taneční soutěž - zasedání v porotě
 29.4. Orientalika Pardubice 
 13.5. Taneční večírek - Hradec Králové
   9.6. Zrcadlo umění Pardubice - přehlídka tanečních souborů 
 24.6. Tajemný Orient - Roudnice nad Labem  
     1.7. Krátká taneční pauza - čekáme na miminko :)
  4.12. Hotel Hladina - Splapy - Show s Danem Nekonečným
 16.12.Hotel Ambassador - Václavské náměstí - show s Danem Nekonečným

2016
20.12.Kunětická hora - Christmas party
15.12. Show s Danem Nekonečným - vánoční večírek televize Prima Cool
25.11.Vánoční večírek - Marius Pedersen
19.11.XI.taneční show - Divadlo Exil Pardubice 
 19.11.Workshop s Davidem Katolickým
 12.11.Orient Connection Praha
   5.11.Taneční show Jiráskův Hronov 
22.10.Taneční večírek HK
15.10.Tales of Sahara Brno - finále Queen of drum solo - 3.místo
 24.9.Orienátlní večírek Yalla - Mladá Boleslav
 17.9. Orientalika - hotel Trim Pardubice
 11.9. Dreams Come true - Brno
   5.8. Show s Danem Nekonečným - Ostrava - Olympijský park
 29.7. Let´s dance Prague Internation festival-divadlo Broadway
 22.7. Show s Danem Nekonečným - Třeboň
 25.6. Show Tajemný Orient - Roudnice nad Labem
 16.6. Zrcadlo umění - Pardubice 16:00 a 20:00
   3.6. Show on the boat - 20:00 divadelní loď Tajemství - Praha
 21.5. Ples studia La Fiesta - Afi palác Pardubice
 14.5. Historické slavnosti - Jimlín
 27.4. Rozhovor v Českém rozhlase - Pardubice
 22.4. Show s Danem Nekonečným - Společ.ples Karlín
 17.4. Hudba pro Afriku - Vinohradské divadlo
 12.4. Indická restaurace Pind - Praha
   9.4. Dvorská jednička, taneční soutěž - zasedání v porotě
 19.3. Jarní orientáln hafla - Restaurace v Jámě, Praha
 12.3. Orientální večer - Tereziánský Dvůr - Hradec Králové
 11.3. Show s Danem Nekonečným - Jihlava - Ples Bosh
 12.2. Hasičský ples Seč
   2.2. Show s Danem Nekonečným - Top Hotel Praha

2015
31.12. Silvestr - Na Staré Poště - Přelouč
  9.12. TV Barrandov - Nikdo není perfektní 
  7.11.  X.taneční show - Divadlo Exil 16:00 Pardubice
   4.11.  Rozhovor pro Český Rozhlas Pardubice
 23.10. Taneční večírek - restaurace Il Toro 18:00 Hradec Králové      
 10.10. Tales of Sahara - Queen of raks sharki
   9.10. Šenk U Petra - Česká Lípa
   3.10. Show s Danem Nekonečným - Liberec
   11.4. Dvorská jednička - taneční soutěž - porotcování
   14.3. Orient show - Kadaň
   16.2. Český Rozhlas Pardubice 11:30 - Interview 
 23.1.   Česko-arabský ples Praha

2014
31.12.  Silvestrovský večer - Hotel Jezerka
19.12.  Show s Danem Nekonečným - Most
13.12.  Skautský ples Holice
29.11.  Ideon Pardubice - Ples Autosalon LOUDA
22.11.  Teniskový ples - Afi Palace Pardubice
22.11.  Show Souhvězdí Orientu - Pardubice
  8.11.  Orient Connection
             1.místo - Raks sharki
25.10. Tanec pro smutné tlapky - Kladno - charitativní večer
18.10.  IX. taneční show - Divadlo Exil 
11.10.  Tajemný Orient - Roudnice nad Labem, zasedání v porotě, 
             večerní show
 2.10.   Show s Danem Nekonečným - Praha
 20.9.   Pressburg Dance Fest - Bratislava - Gala Show
              1.místo - drum solo Profi
   8.9.   Budha Bar Praha - Saudsko-arabská párty
   6.9.   Show s Danem Nekonečným - Nové Dvory - 23:00 
 27.8.   Zámecký hotel Ctěnice Praha - 20:00 taneční večer
 23.8.   Show s Danem Nekonečným - městské slavnosti Cerhenice u Kolína
  9.8.   Hotel Jezerka - 20:00 taneční a hudební večer
  2.8.   Hotel Jezerka - 20:00 taneční a hudební večer
 31.7.   Swing na lodi Tajemství - Rašínovo nábřeží Praha 
26.7.   Hotel Jezerka - 20:00 taneční a hudební večer
19.7.   Hotel Jezerka - 20:00 taneční a hudební večer
18.7.  Zámecký hotel Ctěnice Praha - 19:30 taneční večer
27.6.  Loď Poseidon - Praha 
21.6.  Orientální show tanečního studia Eglal - Divadlo U Hasičů - Praha

20.6   Zrcadlo umění - Pardubice - Perštýnské náměstí - 20:00

20.6.  Restaurace SOHO - Praha 
14.6. Show s Danem Nekonečným - kongresový palác Praha
  1.6.  Mistrovství ČR v bellydance 2014 - Tábor
           1.místo - folklor
           1.místo - bellydance show
           3.místo - belly dance klasik
15.5.  Show s Danem Nekonečným - Praha
12.5.  Show s Danem Nekonečným - Praha

10.5. Bratislava - workshop, taneční Hafla

19.4. Orientální taneční show Svitavy 

12.4. Taneční soutěž Dvorská jednička - zasedání v porotě

4.4.  Eshta  Prague Festival Dance Competition
         1.místo - improvizace na živou hudbu 
29.3. Dreams come true - divadelní taneční představení o orientálním tanci

20.3. Vystoupení pro BASF - Chrudim

15.3.  Reprezentativní ples - Východočeské divadlo Pardubice
13.3. Vystoupení pro BASF - Chrudim
 8.3.  Show s Danem Nekočným - Plzeň
22.2. TS Falisha Dancers - Reprezentativní ples - Kostelec n.Labem
21.2. Společenský ples - Bojanov
16.2. Hvězda Orientu - Náchod
           2.místo - Profi solo
           2.místo - Fusion solo
           1.místo - TS Falisha dancers
2.2. Gala show - Orient Connection - Praha
1.2. Orient Connection - Praha 2014
        1.místo - drum solo s bubeníkem
        1.místo - fusion orient 
        3.místo - klasika
25.1.  Show s Danem Nekonečným - Ústí nad Labem
           Spaltoland - soukromá akce
           Svítkov - soukromá akce
22.1. Vystoupení na arabské svatbě - Hlinsko
16.1. TS Falisha Dancers - Aldis HK - maturitní ples

2013

31.12. Silvestrovská noc - Hotel Jezerka - vystoupení s TS Falisha Dancers
14.12. Show s Danielem Nekonečným - Kongresový palác Praha
13.12. Club Maxim Holice - soukromá akce BV Elektronik
7.12. Vánoční ORIENT SHOW tanečního studio MONA  
22.11. Show s Danielem Nekonečným
6.11. Show s Danielem Nekonečným 
3.11. SOUHVĚZDÍ ORIENTU - velká orientální show Pardubice 
(Na akci bude probíhat dobrovolná sbírka pro pejsky, kteří potřebují nejen finanční pomoc)
Hledám nový domov..HLEDÁM TEBE.
28.9. Pressburg Dance Fest 2013 - mezinárodní taneční soutěž - Bratislava
                                             1.místo - solo klasik profi
                                             2.místo - solo fusion profi
                                             2.místo - drum solo profi
23.8. Vinařská noc - Perštýnské náměstí Pardubice
27.7. Help fest pro Lukáška - benefiční festival - Svojšice
26.7. Let´s dance 2013 - Prague International festival
           3.místo - solo klasik profi - raksko
           3.místo - solo fusion profi - paví tanec
21.6. Zrcadlo umění - přehlídka tanečních souborů - 20:00 Perštýnské náměstí PCE

18.6. Taneční večírek - pořádá Bára Chaloupková - Pampeliška Pardubice

15.6. Mistrovství ČR v bellydance a bellydance show 2013 - Tábor 
            3.místo - Classic Orient - adults
            3.místo - Show - adults                                  

18.5. Májová taneční show - divadlo Exil Pardubice  

20.4. Mezinárodní festival – LIPTOV ORIENT Festival - Slovensko 2013

            2. místo – kategorie Profi klasik orient
            4. místo – kategorie Fusion  

14.4. Dvorská Jednička - taneční soutěž - zasedání v porotě 

12.4.  Taneční večírek v Pardubicích 

17.2. Hvězda Orientu 2013   - 3.místo - Profi kategorie

                                                           2.místo - Fusion kategorie 

16.2. Mezinárodní soutěž Talent Awards - 1.místo ( Profi - choreo se šavlí )

21.2.  Charitativní Orientální show - od 17:00 Městská radnice - Perštýnské náměstí

2012

26.2.  Hvězda Orientu 2012 - 1.místo  - Profi kategorie                                                                                                                1.místo - Dua - tanec se šavlí